Про це Фреймут розповіла шанувальникам на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: Леся Нікітюк ніжно взяла за груди Ольгу Фреймут: пікантне фото

Телеведуча висловила захоплення талантом 12-річної Злати і додала, що вона не бачила колекцію дочки до самого виходу моделей на подіум.

Мене на бекстейдж перед показом дочка не пустила. Колекцію я до дефіле не бачила: все несподіванкою захотіла залишити. Як я пишаюся дочкою: незалежна така, яка ніколи не була і, сподіваюся, не стане частиною отари,
– заявила Ольга.


Показ Злати Мітчелл / Instagram


Ольга Фреймут з дочкою Златою / Instagram


Ольга Фреймут / Instagram

На показ підтримати Злату прийшла її родина: окрім зіркової мами, були присутні сестра Ольги Юля Фреймут, матір телеведучої Алла Фреймут та інші.


Сім'я Ольги Фреймут / Instagram


Юля Фреймут / Instagram

Ольга Фреймут додала, що не можна зраджувати собі і завжди виборювати місце під сонцем. Крім того, повідомила, що гроші на створення колекції дочка взяла з продажів попередньої.

"Модою і стрімким зверненням через неї дала знати – не можна зраджувати собі. Мріям . Покликанню. Потрібно егоїстично примощуватися під сонцем. Альпініст ти, чи вчитель географії ; танцівниця, чи авіатор. Почути себе важливо. І бажано вчасно. Чи кожен наважиться? Горда, що у 12 дитина починає так добре знатися на правилах життя", – наголосила телеведуча.


Показ Злати Мітчелл / Instagram


Показ Злати Мітчелл / Instagram


Показ Злати Мітчелл / Instagram


Показ Злати Мітчелл / Instagram


Показ Злати Мітчелл / Instagram

Серед гостей на показ завітали також учасники українського шоу "Топ-модель по-українськи": Вікторія Рогальчук, Максим Осадчук, Ірина Мойсак та інші.


Гості показу Злати Мітчелл / Instagram