Власними міркуваннями щодо сучасного українського телебачення 53-річна Ольга Сумська поділилася в інстаграм-шоу Олі Полякової "Правда чи дія". Вона наголосила, що попри свій вік не вважає себе старою та усвідомлює, що нині час жити для себе та духовно розвиватися.

Читайте також Ольга Сумська розповіла, як наважилася піти від першого чоловіка

Проте таку позицію зірки не розділяють продюсери телеканалів. Сумська вважає, що медійні стандарти дискримінують зірок через вік. Так, вона сама стала жертвою ейджизму під час роботи на "1+1".

Коли мені виповнилося 40 років, я вела програму "Імперія кіно" протягом 10 років на каналі "1+1". Мене звільнили відразу. Ось ейджизм: мені вже 40, а нам потрібні молоді,
– пригадала Ольга Сумська.

Народна артистка України акцентувала на тому, що зараз на телебаченні немає дорослих ведучих, у першому ешелоні музикантів – достойних дорослих співаків, які здобули славу народних улюбленців. На її думку, саме людям з досвідом місце на телеекранах. "Що у нас з телебаченням, що нам дивитися? Чим надихатися?.. Я розумію, що "Розсміши коміка", "Квартал" – це все шикарно, але хочеться життя, досвіду, якихось історій божевільних, які були б уроком для людей", – гнівно висловилася Сумська.

Ольга Сумська звинуватила український телеканал в ейджизмі: дивіться відео онлайн

Дивіться цей фрагмент розмови Полякової та Сумської на 1 годині 6 хвилині відео