Ефектними кадрами із зустрічі Олена Зеленська поділилась на офіційній інстаграм-сторінці. Згідно із фото, для публічного виходу українська модниця обрала досить строгий офісний стиль. Перед камерами вона постала у сірому костюмі, який складався зі штанів та піджака з чорним поясом. Монохромний look Олена Зеленська розбавила світлою блузкою та взуттям на підборах.

Цікаво: Олена Зеленська приміряла трендове пальто для поїздки до Баку: перше фото


Олена Зеленська в Баку / Instagram / @olenazelenska_official

Вже у дописі Олена Зеленська розповіла, що зустрілась з представницями української діаспори. Перша леді запросила жінок-бізнесменок на ланч та дізналась, як українкам вдалось популяризувати вітчизняну культуру за кордоном та втілити власні перспективні ініціативи.

До теми: Перша модниця України: якими образами відзначилась Олена Зеленська у 2019 році

"Там, де українки, завжди завзято і душевно. Сьогодні вкотре переконалася, адже Український жіночий бізнес-клуб в Азербайджані – яскравий доказ цього. Дівчата не лише знайшли одна одну для колаборації, а й згуртувалися навколо ідеї популяризувати українське в чужій країні. Кожна з них – успішна бізнес-леді, варта наслідування, та натхненна промоутерка своєї рідної землі. Дуже вдячна за щире бажання ділитися нашим найкращим!" – зазначила Олена Зеленська.


Стильний образ Олени Зеленської / Instagram / @olenazelenska_official


Олена Зеленська зустрілась з бізнесменками / Instagram / @olenazelenska_official

Відомо, що Володимир Зеленський вже зустрівся з Президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим та прем'єр-міністром Алі Асадовим. Політики провели перемовини у розширеному форматі.