Мабуть, Олена Зеленська таки вирішила взяти приклад зі своєї колеги Бріджит Макрон. Перша леді здебільшого обирає французькі бренди, популяризуючи їх у світі. Знаменита українка також надала перевагу одягу вітчизняної марки, засвітивши його під час міжнародного турне.

Читайте також: Володимир та Олена Зеленські прилетіли до Риги: в якому вбранні постала перша леді

У перший день поїздки до Японії Олена Зеленська постала перед камерами у костюмі від Lake Studio. Вбрання складалось з чорної мідіспідниці та подовженого піджака, на якому виднілась вишита кульбаба. У ЗМІ вже відзначили, що таким чином перша леді хотіла символічно підкреслити радість від візиту, адже в японській культурі темне вбрання має протилежне значення, аніж в Україні.


Президент та перша леді України / Пресслужба президента


Стильний образ Олени Зеленської / Instagram / @olenazelenska_official

Однак не тільки ефектний вихід першої леді України привернув увагу журналістів LifeStyle 24. Олена Зеленська анонсувала, що у рамках 4-денного турне візьме участь у заходах, які допоможуть їй на прикладі побачити освітні реформи в Японії.

"Попереду дуже насичені дні. Користуючись нагодою, я планую відвідати Центр здоров’я, ознайомитись з програмою харчування японських школярів та інклюзивною інфраструктурою міста Токіо. Впевнена, досвід такої прогресивної країни як Японія буде надзвичайно корисним, адже створення рівних можливостей для всіх громадян нашої країни є дуже важливою місією для мене як для дружини президента", – зазначила Олена Зеленська.

А от на Володимира Зеленського чекає чимало перемовин з японськими політиками та низка двосторонніх зустрічей з лідерами іноземних країн.


Володимир та Олена Зеленські в Японії / Пресслужба президента