Багато знаменитостей радять прихильникам фільми та серіали, які можна подивитися вдома поки є час або, що почитати. Однак, в Олени Шоптенко день розписаний по годинах і майже весь час вона приділяє синові. На особистій сторінці в інстаграмі жінка поділилася секретом, який дозволяє відволіктися від депресивних думок та корисно провести час із рідними людьми.

Читайте також: Діти голодними зі мною не будуть, – Григорій Решетник поділився своїми кулінарними вміннями

Олена каже, що пережити карантин їй допомагає спортивна дисципліна. Вона з дитинства звикла до того, що потрібно все в житті приводити до порядку і списку. Саме це допомагає їй скласти список справ, які має виконати за день, і зробити їх з максимальною ефективністю.

Щодо розкладу дня, то зіркова матуся підлаштувала його під графік сну сина. І зробила це так, що постійно зайнята і немає часу депресувати.

"Ми прокидаємося о 7 ранку, обов'язково застеляємо постіль і робимо зарядку. Чистимо зуби і вмиваємося, потім дитячий сніданок. Далі у мене душ, а в Олексія горщик з книжками. Прогулянка годину-півтори. Тримаємося подалі від людей. Обід. Денний сон. 2 години моєї свободи. Після пробудження – ігри, розвивалки і полуденок. Вечірня прогулянка. Знову тримаємося подалі. Ритуал купання, а після – вечеря. Далі ми обов'язково прибираємо іграшки, вечірнє читання, дитячий сон. Знову півтори години моєї свободи, і спати не пізніше 23:00. Син погано спить, тому якщо я не засну до 23:00, то можу не поспати зовсім" – розповіла Олена.

Станом на 1 квітня у світі зафіксували 935 957 випадків зараження коронавірусом, з яких 47 245 летальні. 194 286 людей одужали. В Україні станом на ранок 2 квітня підтвердили 804 випадки COVID-19, з яких 20 виявилися смертельними. 13 людям вдалося одужати.


Правила, які можуть врятувати життя / Інфографіка 24 каналу