Олена Кравець відвідала танцювальне шоу "Шафа", яке пройшло у Києві. Мабуть, цей проєкт був цікавим для акторки, адже вона вже кілька місяців виходить на паркет "Танців з зірками 2019". У мережі Олена Кравець поділилась із прихильниками ефектними знімками, зробленими під час шоу "Шафа". На кадрах вона постала зі своєю старшою донькою Марією.

Читайте також: Кравець із "Кварталу 95" зізналась, чи Зеленський перевіряє жарти про себе

Для рідкісного спільного виходу Олена Кравець обрала приталені штани, коричневу кофту та кашкет. Образ акторка доповнила стильними аксесуарами, зокрема, сумкою та ремнем. А от її донька Марія красувалась у білій футболці, джинсах та сірому картатому піджаку. Модниця також врахувала сучасні тренди, доповнивши look ремнем.

Проте не тільки стильні образи привернули увагу громадськості. У мережі відзначили, що Марія росте копією Олени Кравець.


Олена Кравець з донькою Марією / Instagram / @lennykravets


Марія Кравець приголомшує схожістю з зірковою мамою / Instagram / @lennykravets / @ma_kravets

Як відомо, Марія – не єдина донька Олени Кравець. Спільно зі своїм чоловіком Сергієм, одним з креативних авторів "Кварталу 95", вона виховує 3-річних двійнят Катерину та Івана. У коментарі ТСН Олена Кравець зізналась, що її 16-річна донька вже рік живе окремо та займається модельною кар'єрою.

"Я крута мама. Це було вимушене рішення. Наша велика сім’я була трохи обтяжена житлом, і у мене закралася думка, щоб Маша жила окремо. Ми почали шукати можливості й ця можливість дивовижним чином сама собою утворилася. Батьки однієї з подруг Маші подзвонили мені й сказали: "Олено, ми знаємо, що є така проблема, що ви хочете вирішити це питання, а у нас є рішення. Давайте ваша донька буде жити з нашою", – зізналась Олена Кравець.