Причина смерті Джона Херда наразі невідома.

Однак, це не єдиний фільм за який ми знаємо і любимо Херда. Про інші цікаві роботи актора – читайте далі.

Перша голлівудська слава прийшла до Херда після ролі у фільмі "Після роботи" (1985) Мартіна Скорсезе. Ця стрічка у жанрі чорного гумору отримала нагороду на Канському фестивалі.

Далі була роль популярному фільмі "Великий", де Том Хенкс грає 13-річного школяра, який чудом одразу став 30-річним. У цьому фільмі Джон грає роль головного негативного персонажа.

Після двох частин "Сам удома" Джон Херд отримав роль в оскароносному фільмі "Пробудження", де грав разом із Робіном Вільямсом та Робертом Де Ніро.

У 1993 актор отримує одну з головних ролей у фільмі "Досьє Пелікан". Його колегами по фільму стали Джулія Робертс та Дензел Вашингтон.

Херд отримав роль у відомому фільму "Напад на Уолл-стріт", де зіграв негативну роль банкіра.

Окрім того, актор активно знімався і у серіалах. Зокрема. За роль у серіалі "Клан Сопрано" він був висунутий на премію "Еммі" в номінації "кращий запрошений актор в драматичному серіалі".

Також він знімався в серіалах "CSI: Місце злочину Майамі" (2003-2005), "Зоряний крейсер" Галактика" (2006), "Втеча" (2005-2006), "Красені" (2007-2010), "Саутленд" (2009), "Влада закону" (2011) тощо.