Буденні клопоти аж ніяк не стають на заваді яскравому відпочинку Лесі Нікітюк. Після кількох поїздок за кордон телеведуча вирішила подбати про красу свого тіла та сходила до spa-салону, звідки опублікувала спільні кадри зі співачкою MARUV (справжнє ім'я – Анна Корсун). Наразі невідомо, чи ця зустріч двох зірок була заздалегідь запланованою.

Читайте також: У шкіряній міні-спідниці і з пишним бюстом: провокативний образ Лесі Нікітюк

Леся Нікітюк та MARUV не пропустили нагоди розважитись, тому вирішили станцювати перед дзеркалом салону. Українські знаменитості постали у білих халатах та рушниках на голові, що виглядало дуже звабливо. У такому образі вони показали запальні танці під пісню MARUV "Siren Song", з якою співачка мала їхати на Євробачення-2019.

Уважні користувачі мережі зазначили, що знамениті українки повторили епатажну постановку Анни Корсун на Національному відборі. Сама ж MARUV настільки захопилась процесом, що з її голови злетів рушник.

Леся Нікітюк та MARUV звабливо станцювали під пісню "Siren Song": дивіться пікантне відео

Чому MARUV не поїде на Євробачення-2019

Після кількох годин перемовин з представниками Національної суспільної телерадіокомпанії України співачка MARUV остаточно відмовилась від участі в Євробаченні-2019. Артистка зізналась, що причиною для цього стали не заплановані виступи в Росії, а зовсім інші умови договору, які вона вирішила не називати.

НСТУ запропонувала фіналістам Нацвідбору представляти Україну на пісенному шоу, однак вони відмовились це робити, зазначаючи, що не вони стали переможцями. Відтак у 2019 році жоден український артист не вийде на сцену Євробачення.