Нещодавно у мережі з'явились перші гарячі фото молодих пожежників. Сексуальні вогнеборці позували перед камерами топлес з тваринами на руках, зокрема, кошенятами та собаками. Окрім цього, у кадрі з'явились екзотичні звірі – коали, вомбат та сурикати.

Читайте також: Зірки, які оголились заради захисту тварин: фото 18+

Варто зазначити, що чоловіки символічно зробили знімки з тваринами, адже всі гроші від продажу звабливого календаря на 2019 рік вони передадуть клініці дикої природи, що діє на території одного з зоопарків Австралії. Ще частину коштів вогнеборці передадуть постраждалим від посухи.

Наразі організатори благодійної акції розповіли, що вони розробили 5 різних варіантів календаря, та показали перші результати зйомки.


Гарячі пожежники


Звабливий календар на 2019 рік


Австралійські вогнеборці


Сексуальна зйомка пожежників


Чоловіки позували топлес


Гарячі вогнеборці з Австралії


Пожежники взяли участь у благодійній акції


Звабливі фото пожежників

До слова, перший випуск благодійного календаря вийшов у 1993 році. Відтоді австралійські вогнеборці щороку змагаються за можливість прикрасити видання своїм фото. За лічені дні всі примірники розкуповують прихильниці гарячих пожежників, які вже й колекціонують календарі. Не менш популярними вони є й в Європі та США, де видання досить швидко зникають з прилавків.