Відповідна заява про розлучення з’явилась на сайті Подільського районного суду міста Києва 22 жовтня. Позивачем став Володимир, а відповідачем – Олена. Наразі триває робота над призначенням складу суду.

Читайте також: Слава з "НеАнгелів" не розуміє, чому розійшлася з пластичним хірургом Едгаром Камінським


Остапчук Володимир і Олена Войченко розлучаються / Скріншот з сайту Подільського районного суду

Перші чутки про розлучення з’явились в українських ЗМІ вчора, 24 жовтня, однак інформацію вирішило підтвердити саме подружжя редакції LifeStyle 24.

У мережі з'явилася інформація про наше розлучення. Так, це правда. Життя непередбачуване і так трапляється. Щиро сказати, ми не хочемо виносити наші особисті взаємини на загальний огляд. Ми особливо трепетно ​​оберігаємо наше особистий простір, адже у нас двоє чудових дітей,
– розповіли Володимир та Олена.

Вони натякнули, що на розлучення могло повпливати постійне життя на відстані, адже у ведучого чимало роботи по Україні та за кордоном. Втім вони залишаються друзями заради спільних нащадків.

"Між нами роки міцних відносин і дружби, підтримки і партнерства, спільних подорожей, життя на дві країни, що далеко не легко, і багато іншого. Час, який ми провели разом ми згадуємо з вдячністю, а в майбутнє дивимося по-новому. Поки це все, що ми хочемо сказати, і просимо з повагою ставиться до нашого рішення і до цієї ситуації", – підсумувало подружжя, що перебуває в процесі розлучення.


Сім'я Володимира Остапчука у фотосесії для "Viva!" у червні 2019 року / Фото: Viva!