Чутки про заплановані зйомки точились ще у лютому 2019 року. Тоді глава телекомпанії The CW Television Network Марк Педовіц стверджував, що перезапуск серіалу "Пліткарка" буде залежати виключно від згоди знаменитих сценаристів.

Читайте також: Еду Вествіку – 32: цитати розкрадача сердець Чака Басса з серіалу "Пліткарка"

Ми в процесі обговорення, але я не знаю, коли ми дійдемо до якогось рішення. Я не знаю, коли це станеться. Багато чого залежить від Warner Bros. та виконавчих продюсерів Джоша Шварца та Стефані Севедж, тому що без них це не має сенсу,
– розповів президент The CW Television Network.

Та, як бачимо, перемовини були успішними, тому талановиті сценаристи створять захопливий сюжет про елітну молодь США.

Очікується, що прем'єра серіалу відбудеться навесні 2020 року. У новій "Пліткарці" буде всього 10 епізодів, а автори хочуть показати, як медіа та соціальні мережі впливають на підлітків. Представники проекту натякнули, що акторський склад серіалу зміниться.

"Вісім років після того, як оригінальний сайт занепав, нове покоління підлітків у нью-йоркських приватних школах стикається з "Пліткаркою". Нові серії покажуть глядачам, як соцмережі та й сам Нью-Йорк змінилися за кілька років", – йдеться в анонсі проекту.

Що відомо про серіал "Пліткарка"?
Перші серії "Пліткарки" вийшли у 2007 році та одразу ж підкорили мережу. Упродовж 6 сезонів глядачі спостерігали за життям підлітків в елітній приватній школі Нью-Йорка. Школярі стикались із різними труднощами, потрапляли у, здавалося б, безвихідні ситуації, закохувались, конфліктували, страждали, дружили та ненавиділи один одного. Ці перипетії з'являлись у популярному блозі, відтак вся школа дізнавалась про всі події з життя учнів. Та хто була ця загадкова "Пліткарка", глядачі дізнались тільки у фінальних епізодах.