Шанувальники популярної пари зобразили Настю і Потапа в таких же весільних вбраннях, в яких вони були на весіллі в Києві.

Читайте також: Одружені Настя Каменських і Потап полетіли у весільну подорож: фото

Так, два нових "жителя" Спрінгфілда були зображені на тлі місцевої церкви. Знімок опублікувала Настя Каменських у своєму Instagram.


Подружжя зобразили героями "Сімпсонів"

Серед інших фан-артів й інші мотиви, на яких зображені закохані.

Що відомо про стосунки та весілля Потапа та Насті Каменських?Про особисте життя нового подружжя відомо мало. Діяльність дуету Потапа і Насті Каменських тривала з 2006 по 2017 рік. В той час Потап перебував в офіційному шлюбі з українською продюсеркою Іриною Горовою (1999-2014) та мав від неї сина Андрія, якому наразі 10 років. Щодо Насті Каменських, то зірка намагалась завжди приховувати свої стосунки, однак останніми роками почала натякати на роман з коханим чоловіком, якого не хотіла показувати громадськості. Вона неодноразово публікувала у соцмережах фотографії з обручкою, появу якої не коментувала.

Про одруження Потапа і Насті Каменських стало відомо вранці 23 травня. Репер опублікував новий відеоролик на своєму YouTube-каналі, у якому зізнався в коханні своїй екс-колезі і розповів, чому вони приховували свої відносини. Як відомо, весільна церемонія відбулася у ресторані за Києвом і на неї було запрошено чимало зіркових друзів: Олю Полякову, Надю Дорофеєву та Володимира Дантеса, танцівницю команди Насті під псевдонімом в Instagram "Henry Liya", Катерину Осадчу та Юрія Горбунова, Машу Єфросиніну, Тіну Кароль та інших.