Про це у Facebook повідомляє зоозахисна організація UAnimals, яка вела перемовини з дизайнерами.

Також близько місяця тому від хутра тварин відмовився ще один відомий український бренд Lake Studio.

Читайте також: Gucci відмовляються від натурального хутра у своїх колекціях

Модельєр Андре Тан зазначив, що світовий ринок активно відходить від використання натурального хутра і замінює його на штучне, яке не поступається ані за якістю, ані за зовнішнім виглядом.

Я у захваті, що весь світ намагається піклуватися про навколишнє середовище, і світ моди підхоплює цю тенденцію. Впевнений, що з часом всі ми перейдемо на використання еко-матеріалів,
– додав Тан.

Зоозахисники ж пояснюють, що натуральне хутро є надто негуманним товаром.

"Хутро – це справжнє криваве жлобство! Для вилову тварин у дикій природі використовують капкани, де ті помирають у муках. На хутряних фермах звірів утримують у жахливих умовах, і вони закінчують своє життя в пекельних стражданнях. Як правило, тварин саджають у газову камеру або паралізують ударом електричного струму та знімають хутро з ще живої істоти. Все для того, аби не пошкодити "цінний матеріал", – пояснили в UAnimals.

Додамо, у Великобританії, Нідерландах та Австрії через жорстокість виробництва хутряну промисловість заборонили на державному рівні.

Від використання натурального хутра відмовилися світові бренди Gucci, Michael Kors, Jimmy Choo, Stella McCartney, Ralph Lauren, Armani Group, Hugo Boss та Calvin Klein.