Дві перші частини культової кінострічки 90-х "Сам вдома" користуються неабияким успіхом до сьогодні. Однак чимало шанувальників таки чекали на продовження історії від знаменитого режисера та неперевершеного акторського складу. Мрія прихильників сімейної комедії здійснилась, адже, як повідомляє видання The Hollywood Reporter, за перезапуск фільму "Сам вдома" взялася кіностудія Disney.

Читайте також: Вони стали ще крутішими: в мережі з’явився трейлер до фільму "Люди в чорному: Інтернешнл"

До слова, раніше мережу заполонив ролик від Google, у якому Маколей Калкін сидить за знаменитим столом і вечеряє напівфабрикатами в очікуванні грабіжників. Через три дні після публікації на YouTube-каналі відео набрало більше, ніж 18 мільйонів переглядів.

Як зазначається у джерелі, історія про відважного хлопця, що залишився сам вдома, отримає так зване продовження. Кіностудії 20th Century Fox і Disney готують ребут (перезапуск) фільму. Відомо, що вони вже почали розробку частини, яка стане перезавантаженням. Сценаристами культової кінострічки стануть коміки американського шоу Saturday Night Live ("В прямому ефірі суботнього вечора") Міккі Дей і Стрітер Сейделл. Щодо акторського складу, відомо, що в кінострічці зніматиметься Вілл Фарелл. Також автори проводять переговори з Меліссою Маккарті.

Нова версія фільму "Сам вдома" з'явиться на стримінговому сервісі Disney, який представники компанії запустить вже в листопаді 2019 року.


"Сам вдома" повертається / Instagram / @22_vision


"Сам вдома" повертається / Instagram / @22_vision