Фото оприлюднили на сайті Одеського кінофестивалю та в соціальних мережах, привернувши увагу прихильників до майбутньої події. На постері організатори символічно показали очі людини, які замість вій та зіниць мають зображення тварин і рослин. У коментарі генеральна продюсерка Одеського кінофестивалю пояснила концепцію картинки.

Дивіться також Найцікавіші комедії Одеського кінофестивалю, які доступні онлайн

"У центрі постера – історії, які живуть в очах глядача. Комедії, трилери, драми, детективи: усі ці світи поєднує одне – той, хто їх дивиться. Через кінопроєктор вони дарують найрізноманітніші емоції, відчуття, викликають низку запитань, порушують безліч тем", – розповіла Юлія Сінькевич.


Офіційний постер 11-го Одеського кінофестивалю / Фото OIFF

Представниця Одеського кінофестивалю також додала, що в час пандемії організатори були змушені внести корективи у заплановану подію. Однак Юлія Сінькевич не приховує: онлайн-формат допоможе багатьом українцям, які досі не були частинкою світської події, долучитись до заходу.

Наразі відомо, що 11-ий Одеський кінофестиваль відбудеться з 25 вересня до 3 жовтня. Традиційної червоної доріжки та спільного перегляду і обговорення фільмів не планується, однак на Потьомкінських сходах пройде традиційний open air кіноперформанс.