Перша леді США вразила весь світ яскравою появою на зустрічі з прем'єр-міністром Сполученого Королівства Терезою Мей та її чоловіком Філіпом. До офіційного заходу Меланія Трамп ретельно підготувалась: вона з'явилась перед журналістами в розкішній блідо-жовтій сукні від J. Mendel. Судячи із захопленої реакції мережі, вибір дружини американського Президента був вдалим.

Читайте також: Чарівна Меланія Трамп вбрала сукню, як героїня популярного серіалу: фотофакт

Наразі чарівний образ Меланії порівняли з героїнею мультфільму "Красуня і Чудовисько". Та на цьому користувачі мережі не зупинись, а зробили фотопорівняння "луку" першої леді США з легендарною принцесою Діаною.

Покійна дружина принца Чарльза на світський захід вбрала сукню подібного крою. Плаття принцеса Діана замовила у дизайнера Catherine Walker спеціально для Каннського кінофестивалю в 1987 році.


Чарівна принцеса Діана на кінофестивалі

Варто зазначити, що обидві знаменитості виглядали розкішно в елегантних сукнях, а їхні "луки" й справді подібні. Однак серед прихильників Меланії Трамп знайшлись ті, хто не погодився з загальною думкою: люди запевняли, що стиль першої леді аж ніяк не схожий на принцеси Діани.