Найпопулярніші місця для святкування новоріччя в українців традиційні – Карпати, Львів, Київ, Одеса. На новорічний відпочинок можна зупинитися в готелі, його плюси: менше мороки з "домовлянням" і переживань з приводу надійності, натомість ціна – вища.

Оренда приватного житла дешевша. Ми проаналізували пропозиції на популярних українських інтернет-майданчиках нерухомості (olx.ua, lun.ua, orendar.com), і от яку картину побачили.

Карпати

У новорічні свята вартість проживання зазвичай дорожчає і складає від 300 гривень за людину (проти 150-200 грн. у будні та звичайні вихідні). Але можна знайти кімнати і по 100 гривень з особи.

В середньому вартість оренди невеликого будинку для компанії з 10 людей складе від 1000-1200 гривень. Причому здебільшого хазяїни готові також запропонувати харчування гостям за додаткову плату.

А є і більш вибагливі пропозиції — наприклад, двоповерховий котедж у центрі Буковелю площею 130 квадратів для відпочинку компанії від 7 людей, за 10 500 грн за добу.


У Карпатах на Новий рік не нудьгують

Львів

Вартість оренди однокімнатної квартири у Львові – від 270 гривень за добу. Трикімнатної (з 8 спальними місцями) – від 800 гривень за добу. Комфортні 2-кімнатні апартаменти у центрі міста можна орендувати за 1250 гривень за добу. А от затишний двоповерховий котедж на 7-10 осіб обійдеться у біля 2500 гривень.

Це станом на тепер. Напередодні новоріччя і святкового попиту ціни можуть і зрости.

Київ

3-кімнатна квартира у Дарницькому районі на 3 новорічні дні обійдеться у 3000 гривень. Якщо бажаєте святкувати у центрі, то, наприклад, є варіант 4-кімнатної з виглядом на Оперний театр – але вартість вже 5 000.

Невеличкий будинок на 4-ох у Києві можна винайняти за 800 гривень на добу, більший і комфортніший – від 2 600 у вихідні. Це звичайні ціни. Щоб отримати святкові розцінки – сміливо множте на півтора.


У Києві святкування Нового року розмаїте

Одеса

1-кімнатна квартира в "перлині біля моря" вартує від 250 гривень за добу, 2-кімнатна – від 350, "трійка" – від 800 гривень. Будиночок на 6-ох можна зняти за 500 гривень, принаймні, ми такий варіант бачили, але підозрюємо, що попит на такі варіанти значно переважає пропозицію.

Наостанок – кілька нагадувань. Як правило, власники переважно здають в оренду помешкання на свята мінімум на три дні. Хоча це не "залізне" правило і можна спробувати домовитись. Але у випадку раннього бронювання приготуйте передоплату у будь-якому випадку. Не забудьте подбати про підтвердження оплати і бронювання.

Читайте також: Кожен день – свято: як соцмережі відреагували на вихідний 25 грудня