Заяву про домагання акторка зробила восени 2019 року. Зірка стверджує, що Крістоф Руджа домагався її, коли дівчині було всього лишень 12 років. Сталося це під час промотуру фільму "Дияволи" у 2002 році. Поліція заявила, що Руджа заарештували у зв’язку із розслідуванням "сексуальної агресії щодо неповнолітніх". Про арешт режисера повідомляє видання BBC.

Читайте також: Секс-скандал продовжується: Гарві Вайнштейн отримав нові звинувачення


Адель Енель / Фото з відкритих джерел

Адель Енель переконує: Крістоф Руджа домагався її під час подорожі у рамках підтримки фільму. За словами дівчини, режисер запросив її до себе додому, спробував поцілувати та розповів про свою любов. У 15 років Адель Енель намагалася розірвати зв’язок із режисером. Для цього вона навіть просила допомоги у людей з його оточення, проте, за словами акторки, вони проявили лише співчуття.

Після перегляду документального фільму "Залишаючи Неверленд", в якому йдеться про стосунки Майкла Джексона з дітьми, Енель вирішила зізнатися у всьому поліції.

Фільм змінив думку і допоміг мені зрозуміти, що я занадто довго чіплялася за версію Крістофа Руджа, що все це була історія кохання,
– заявила Адель.

Наразі 55-річний Крістоф Руджа публічно спростовував звинувачення в сексуальному домаганні, проте визнав, що допустив помилку у своїй поведінці з Енель.

Що відомо про акторку Адель Енель?Адель Енель — французька акторка театру та кіно. Двічі лауреат премії "Сезар" та низки інших кінонагород. У кіно дебютувала у 2002 році, зігравши роль Хлої у фільмі "Дияволи" режисера Крістофа Руджа. Повернулася в кіно після 5-річної перерви та знялася у фільмі "Водяні лілії". Саме за роботу у цій стрічці вона вперше була номінована на премію "Сезар" як найперспективніша молода акторка. Другу номінацію на цю премію отримала за роль у фільмі "Будинок терпимості".