Як відомо, серіал стане продовженням популярного проєкту від HBO "Молодий Папа". Багатосерійна кінострічка розповідала історію про Папу Римського Ленні Белардо, якого зіграв талановитий Джуд Лоу. За сюжетом, очільник Ватикану із задоволенням пив кока-колу, палив сигари та розважався, перебуваючи на робочому місці. Фанати сприйняли серіал неоднозначно, а в мережі про нього писали, як про антирелігійний проєкт.

Читайте також: 10 найкращих акторів 2019 року за версією The New York Times

Однак, попри двозначну оцінку, серіал отримав чималу популярність. Відтак представники HBO вирішили продовжити проєкт, запросивши на головну роль Джона Малковича. Актор зіграє нового Папу Римського.

Водночас персонаж Джуда Лоу не зникне зі стрічки. У першому трейлері, який з'явився в мережі 28 серпня, він відпочиває на розкішному пляжі, зводячи з розуму всіх жінок. Наразі невідомо, як сценаристи поєднають дві історії та пояснять одужання персонажа Джуда Лоу після коми.

Прем'єра перших серій "Нового Папи" відбулася під час Венеційського кінофестивалю, який тривав в Італії з 28 серпня до 7 вересня. Однак у вільному доступі на сервісі HBO серіал з'явиться 13 січня 2020 року.

"Новий Папа": трейлер серіалу дивитися онлайн

Дивитися другий трейлер до серіалу "Новий папа": відео

Дивитися перший трейлер до серіалу "Новий Папа": відео