Її новим обранцем став тезка її екс-бойфренда – 39-річний гейм-програміст Брендан Ірібе. Журналісти видання The Daily Mail запримітили пару в одному ресторані, але ті намагались вдавати, що вони не разом. Першою з італійського ресторану в Санта-Моніці вийшла Емма, а після неї крокував співзасновник компанії Oculus VR з пакетом їжі в руці.

Читайте також: Нетта Барзілай рік перебувала у таємних стосунках: романтичні фото з обранцем


Емма Вотсон і Брендан Ірібе / The Daily Mail

Що цікаво, нові стосунки "Герміони" підтвердив інсайдер видання, який перебуває в близькому оточенні зірки. "Вони зустрічаються вже якийсь час. Цікаво, що попереднього бойфренда Емми теж звали Брендан," – зазначив інсайдер. Додамо, що у жовтні 2018 року вона ще зустрічалась з Бренданом Уоллесом.

Для таємного побачення 29-річна Емма Вотсон одягнула трендовий look – леопардовий низ у формі максі-спідниці і чорний верх – у вигляді водолазки та пальто. Брендан у свою чергу був одягнутий в простий casual-образ: чорні штани, сині кеди, біла футболка і блакитна сорочка поверх неї. Чоловік на світлинах виглядав дуже задоволеним, в той час як актриса стримувала ледь помітне хвилювання.


Емма Вотсон в Лос-Анджелесі / The Daily Mail


Брендан Ірібе / The Daily Mail