Схоже, подружжя, яке прагнуло незалежності від британської монаршої родини, вирішило тримати своє особисте життя за сімома замками. На відсутності публічних виходів пари позначився не лише спалах коронавірусу, а й таємний переїзд з Канади до Лос-Анджелеса, який парі все ж не вдалося приховати від ЗМІ.

До теми В мережі опублікували свідоцтво про народження сина Меган Маркл, де написано її справжнє ім'я

Незважаючи на те, що імена Меган та Гаррі досі не зникають із заголовків у пресі, публіці доводиться задовольнятися лише архівними фото. Досвідчений каліфорнійський фотограф Марк Карлофф запевняє, що місцеві папараці вже давно відкрили справжнє полювання за ексклюзивними знімками родини поблизу нового помешкання в Малібу.

Для видання The Times він заявив, що перша якісна світлина родини у новому американському маєтку може коштувати 100 тисяч доларів – понад два з половиною мільйони гривень. Він переконаний, що фотографи не залишать Меган та Гаррі в спокої після скасування карантинного режиму.

На них будуть полювати щодня, принаймні, впродовж перших кількох місяців. У них просто не буде можливості вийти з дому і не бути сфотографованими,
– зазначив Марк Карлофф.

Варто зазначити, що наприкінці березня у ЗМІ з'явилася інформація, що подружжя перебралося з Канади, де провело останні кілька місяців свого сімейного життя, до Каліфорнії. Меган та Гаррі тимчасово переїхали в Лос-Анджелес. Житимуть вони недалеко від Голлівуду в ізоляції. Припускають, що їхня нова оселя розташована в Малібу.