В даний момент переговори ще не завершені. Горор Еггерса "Відьма" у 2015 році став не тільки хітом фестивалю "Санденс", але одним із найбільш високо оцінених фільмів жахів року. Оригінальний "Носферату" з Максом Шреком в головній ролі вийшов аж у 1922 році й заслужив статус класики німого кіно.

Згідно з сюжетом фільму Фрідріха Вільгельма Мурнау, дія розгорталася навколо Томаса Хуттера, скромного німецького клерка з продажу нерухомості, який заради вигідної угоди прямував до Трансільванії, до графа Орлока.

Попрощавшись з дружиною Елен, він йшов прямо на зустріч смерті – адже Орлок насправді був вампіром. Від неминучої смерті Хуттер врятувала тільки любляча дружина, що ризикнула власним життям.

Читайте також: Девід Лінч присвятив одну із серій "Твін Пікса" Девіду Бові

Джерелом натхнення для роботи Мурнау став культовий роман Брема Стокера "Дракула", проте студія Prana Film не змогла домовитися про викуп прав на адаптацію твору. Тож постановник самостійно переписав сюжет, а також змінив імена дійових осіб.

Незабаром це спровокувало правові проблеми – після виходу стрічки, вдова Стокера через суд домоглася знищення всіх копій "Носферату". Як наслідок, фільм вдалося відреставрувати максимально повно лише у 1995 році.