Після виходу на пенсію у 2011-му цей проект став для 64-річного Мохаммеда аль-Малахіма справою його життя. Цього ж року він і відкрив "іржаві двері" свого готелю для відвідувачів, повідомляє CNN.

Читайте також: Як виглядає і скільки коштує найдорожчий готельний номер у світі

Це село – моя батьківщина, я народився тут, тут я виростав, я тут жив. Я хотів почати проект, який покращив би його становище і розмістив би його на карті туризму, тому що воно справді перевершує деякі найкрасивіші пейзажі у регіоні,
– розповідає аль-Малахім.


Мохаммед аль-Малахім у своєму готелі-автівці

Облаштувати та умеблювати міні-готель йому допомогла донька, яка прикрасила відреставровану машину власноруч вишитими простирадлами та подушками.


"Кімнату" готелю прикрашають хендмейд вироби

Йорданець стверджує, що його перероблена автівка є найменшим готелем у світі.

"Знак на боці Volkswagen Beetle вказує, що це "найменший готель у світі" – статус, який, за даними "World Records of Guinness", насправді належить 2,5-метровому готелю Eh'häusl в Амберзі, Німеччина", – зауважує видання.

Абу Алі, як називає себе Мохаммед аль-Малахім, також створив готельне "лоббі" в сусідній печері, назвавши його "Гротом Балдуїн", на честь Балдуїна I – короля Єрусалиму. Тут він пригощає відвідувачів кавою, чаєм та традиційними йорданськими закусками.


"Лоббі" у йорданському стилі. Тут власник готелю пригощає своїх відвідувачів місцевими смаколиками

У невеликому магазині, який Абу Алі розмістив поруч зі своїм готелем, можна придбати сувеніри, антикваріат, ювелірні вироби, дорогоцінні камені, мідні мініатюри та історичні артефакти.


Аби облаштували магазинчик і "лоббі" у печері, аль-Малахіму довелося взяти кредит

Ніч у цьому незвичайному готелі обійдеться у 40 йорданських динарів (близько 56 доларів – "24").

Читайте також: 7 загадкових місць на планеті, куди ніколи не потраплять туристи