Олександра Мондалек, яка відвідала показ Philipp Plein, написала у порталі Fashionista негативну рецензію. У матеріалі йдеться, що дівчина відчувала себе "обманутою" через скасування виступу Каньє Веста.

Читайте також: Головний редактор Vogue у Бразилії звільнилася через фото у стилі рабовласників: подробиці

А також журналістка зазначила, що відшиті для шоу речі ще більш розчаровують, ніж "неорганізована вечеря": коли всі зібралися в місці проведення банкету, виявилося, що сидіти будуть тільки дві третини гостей – такі зірки, як Біллі Портера, Періс Хілтон та інші.

Плейн не забарився з реакцією і вирішив принизити Олександру на своїй сторінці в Instagram з 1,6 мільйонами підписників. Німецький дизайнер знайшов архівне фото десятирічної давності журналістки з надмірною вагою і почав її висміювати за це.

Філіпп опублікував в Stories її фото, яке доповнив картинкою з пишнотілою людиною, і підписав "Не переймайся, дорогенька, наступного разу тобі дістанеться безкоштовна їжа".

Наступною його скандальною публікацією став скріншот Twitter-акаунти дівчини, яке він доповнив малюнком героя з мультфільму "Губка Боб Квадратні Штани" Патріком з їжею.

Після скандалу Плейн записав декілька відео у Instagram-Stories, у яких наголосив, що його неправильно зрозуміли. Також дизайнер додав, що буде радий бачити Олександру Мондалек на наступному його показі, де він організує так, щоб її чудово зустріли.

"Якщо ти (Олександра, – LifeStyle 24) прийдеш ще коли-небудь на мій показ", – додав він.