Про це повідомляють на Forbes Казахстан.

Відомий актор з'явився на кількох вечірках, влаштованих в рамках огляду, а у вільний час гуляв по місту. Шанувальники із задоволенням фотографувалися із зіркою і брали у нього автографи. В Астані він також символічно посадив дерево, облагороджуючи міський ландшафт.

На прес-конференції він розповів про намір серйозно подумати над спільними зйомками в Казахстані і про свій перший досвід в кіно.

Мені було всього 15 років, коли я вперше спробував себе в якості актора в пілотному проекті на серіал, який потім не пішов. Але його режисер звернув на мене увагу і сказав: " Цей хлопець може грати ". Я тоді відчув, що це моє . Наступні фільми також були маловідомими, моя кар'єра почала підніматися тільки з фільму "Залишаючи Лас-Вегас",
– підкреслив оскароносний актор.

Також, після всіх заходів актора одягли в національний одяг, в якій він позував фотографам. Саме такий образ Ніколаса Кейджа викликав хвилю обговорень і знімок розлетівся по соцмережах, через що актор став героєм фотожаб та мемів.


Ніколас Кейдж в національному костюмі Казахстану і Мусаходжаєва Айман – казахська скрипалька

У соціальних мережах користувачі, обговорюючи фотографію, по сумному виразу обличчя актора припустили, що його змусили приїхати в Казахстан не по своїй волі.Читайте також: Ніколас Кейдж серйозно травмувався під час зйомок