Австралійська акторка Ніколь Кідман знялася для обкладинки видання Tatler. Вона постала у приголомшливих образах з нових колекцій Dior і Giorgio Armani. Автором фотосесії виступив нью-йоркський фотограф Джек Вотерлот.

Читайте також: Вперше за останні 35 років на обкладинці Cosmopolitan з'явився чоловік: фото

52-річна зірка також розповіла про особисте. Вона наважилася на материнство у віці 41 року, маючи двох прийомних дітей у шлюбі з Томом Крузом. Вона зізналася, які відчуття і переживання супроводжували її під час виховання дітей з проміжком у майже 20 років.

Просто це різні діти. Одного разу моя бабуся дала мені прекрасну пораду. Вона сказала так: "Кожній дитині випадає на долю якесь нещастя: важке оточення, випробування, розлучення батьків... Проблеми будуть завжди. Найголовніше, щоб дитину любили, щоб вона не відчував браку любові". Я намагаюся ніколи не забувати про це,
– розповіла знаменитість.

Подією, яка змінила життя Ніколь Кідман, стала втрата батька 2014 року. Жінка відчувала несамовитий стрес та притік адреналіну. Вона повністю поринула в життя і налосоджувалася новими захопленнями, перепробувавши купу всього, що могло б відволікти та вгамувати біль.

Акторка також повідомила, що часто бере своїх доньок на гастролі чоловіка – австралійського співака Кіта Урбана.

Материнство кардинально змінює. Все змінюється. Глибина любові до дітей незбагненна, дуже хвороблива і надзвичайно радісна,
– зізналася Ніколь Кідман.