Травму Ніколь Кідман побачили під час онлайн-концерту Кіта Урбана. У кадрі акторка постала у спеціальному чоботі-фіксаторі. У коментарі USA Today артист зізнався, що його дружина травмувала ногу, коли вийшла на пробіжку.

Дивіться також: Дядя Жора покинув клініку після інсульту: кумедне відео

Акторка обрала звичний маршрут на околиці Лос-Анджелеса. Ніколь Кідман не побачила вибоїни на дорозі та впала. Медики діагностували перелом щиколотки, тому акторка вже 5 тижнів консультується з лікарями і не дає навантажень на ногу.

Кіт Урбан додав, що Ніколь Кідман чудово долає ці труднощі. Через пандемію в зірки немає запланованих зйомок, відтак вона залюбки проводить час вдома. Єдине, що розчаровує подружжя – це те, що травма стала на заваді їхній традиції танцювати вечорами.

Сама Ніколь Кідман відмовляється коментувати перелом ноги. Вона не хотіла розкривати травму, тому в мережі публікувала або архівні фото, або ті, де не видно ноги.

Що відомо про шлюб Ніколь Кідман

Після розлучення з Томом Крузом Ніколь Кідман почала налагоджувати своє особисте життя. На одному зі світських заходів вона познайомилась з романтичним музикантом Кітом Урбаном, який підкорив її галантністю. Вже у 2006 році акторка вдруге пішла до вівтаря.

З того часу чимало змінилось у житті голлівудської красуні. Сурогатні матері народили їй дві доньки – Фейт Маргарет (9 років) і Сандей Роуз (11 років). Ніколь Кідман оберігає дівчаток від уваги ЗМІ, тому діти ніколи не стають героїнями її блогу. Водночас зіркова матуся прагне налагодити стосунки зі всиновленими дітьми з Томом Крузом – Коннором та Ізабеллою. Однак цього наразі їй не вдалось зробити: через релігійні розбіжності нащадки не хочуть спілкуватись з акторкою.

Як і у всіх, шлюб зірок є не бездоганним. Кіт Урбан полюбляє влаштовувати вечірки з друзями та зловживати алкоголем. Це ледь не стало причиною для розлучення у 2018 році. Однак Ніколь Кідман та Кіт Урбан зуміли налагодити стосунки за допомогою психологів і тепер знов демонструють романтику у мережі. Акторка з'являється на всіх виступах свого чоловіка та влаштовує з ним романтичні мандрівки.