Досить згадати, скільки разів в зоні ризику залишалася Олеся Никитюк і як швидко покинув проект Денис Берінчик. У той час, як інші пари міцно трималися на лідерських позиціях.

Читайте також: Треба закривати ноги: Влад Яма розповів про конфлікт з Лесею Нікітюк на "Танцях з зірками"

Цього разу, за прогнозами аналітиків Parimatch, шанси на перемогу зростають у Іраклі Макацарія і Мішель Андраде. І це не дивно: судді оцінюють Іраклі за високий рівень танцю, в той час як 390-тисячна аудиторія підписників Мішель в Instagram активно голосує за пару онлайн.

Нагадуємо, що з 14 пар учасників, які були на старті проекту, залишилося всього шість: Іраклі Макацарія – Яна Заєць, Мішель Андраде – Женя Кот, Леся Нікітюк – Максим Єжов, Павло Вишняков – Юля Сахневич, Денис Берінчик – Катерина Білявська, Ігор Ласточкін – Ілона Гвоздьова.

Читайте також: "Танці з зірками 2018": Іраклі Макацарія розсекретив свої недоліки

Експерти Parimatch поділилися інформацією про те, як виглядають шанси учасників, згідно їх котируванням, які не змінюються вже протягом декількох днів: основними претендентами на виліт залишаються Леся Нікітюк (коефіцієнт 2,5) та Денис Беринчік (коефіцієнт 2,5). У кого вистачить сил, харизми і видовища щоб переконати глядача віддати свої голоси – Україна дізнається вже 28 жовтня.