Даша та Нікіта активно готувалися до весілля, яке мало відбутися 23 травня. Проте через пандемію коронавірусу святкування довелося перенести на 2 вересня. Та зірки не засмучуються, адже вони зарєєструють свої стосунки і офіційно стануть чоловіком і дружиною значно швидше, а саме – 20 травня. Про це Нікіта повідомив на особистій сторінці в інстаграмі.

Читайте також: Наречені Нікіта Добринін на Даша Квіткова зізналися, чи підписуватимуть шлюбний контракт

Ведучий поділився романтичною світлиною, яка була зроблена під час подорожі на Балі. На ній він із Дашею з ніжністю дивляться один на одного, торкаючись носами.

У дописі під фото Добринін зізнався, що вони прагнуть узаконити стосунки прямо зараз. Пара перенесла гучне святкування на осінь, проте у РАЦС вони підуть тоді, коли й планували.

Зараз ми з Дашею в очікуванні найпрекрасніших дат в нашому житті. Ми розпишемося набагато раніше, ніж буде весілля і щасливі, адже хтось до цього йде місяцями, хтось роками. Ми цього хочемо прямо зараз, чекаємо офіційного початку нашого сімейного життя. Момент, коли ми будемо не просто хлопцем і дівчиною, а чоловіком і дружиною, опорою і підтримкою один для одного, кращими друзями і коханцями,
– написав Нікіта.

Також він додав, що, на думку багатьох психологів, чоловіки, які вступили у шлюб, стають відповідальнішими, спокійнішими. Часом навіть впевненішими в собі. Проте він радий усвідомлювати, що для цього йому не потрібен шлюб, адже тепер у його житті є найголовніше – кохання.