Нікіта Добринін до участі в найромантичнішому шоу країни вже був одружений. Його шлюб, який тривав чотири роки, розпався, а з колишньою дружиною Євгенією Головіною ведучий не спілкується. Про те, що стало причиною розриву Нікіта розповів у відвертому інтерв’ю в програмі "Зе Інтерв'юер".

Читайте також: Секс може бути, – "Холостяк" Нікіта Добринін розповів про інтимні стосунки на проєкті

Ведучий зізнався, що в них з дружиною був складний період стосунків. Він навіть організував спільну поїздку в Париж, щоб відсторонитися від чужих порад і поговорити наодинці.

Для мене було важливо чесно, відкрито поговорити. На жаль, моя ініціатива не принесла ніяких хороших результатів. Стосунки вже були зламаними. Наше сімейне життя перетворилося на змагання. І тут мова йде не про фінанси, а про успіхи. Ти досягаєш успіхів у своїй сфері, але в якийсь момент ви починаєте один одного знецінювати. Не знаю чому так відбувається,
– розповідає Нікіта.

Ведучий програми Анатолій запитав Добриніна чи не зраджував він дружині.

Я ніколи їй не зраджував. Не було ні приводу, ні бажання. Якщо я починаю будувати відносини, то ставлюся до них серйозно. Після розлучення ми не залишилися друзями. Не розумію людей, які можуть спілкуватися, коли розійшлися. У мене так не виходить. Ми не спілкуємося, кожен живе своїм, я сподіваюся, щасливим життям,
– відповів Добринін.

Що відомо про перший шлюб Нікіти Добриніна?Ведучий Нікіта Добринін був одружений з Євгенією Головіною. Жінка є PR стратегом та засновницею проєкту "Женя, яка їсть", основна суть якого полягає в тому, щоб просвітлювати тему їжі. Нікіта та Євгенія були у шлюбі чотири роки. Три роки тому пара розлучилася і, як каже Добринін, головною причиною розлучення стали побутові проблеми. Зараз вони не спілкуються, кожен живе своїм життям. Нікіта готується до весілля з Дашою Квітковою, а Женя подорожує та займається розвитком свого проєкту.

Євгенія Головіна
Колишня дружина Нікіти Добриніна Євгенія Головіна / Instagram / @thegolovina

Весілля Нікіти Добриніна
Весілля Нікіти Добриніна та Євгенії Головіної / Фото: ТСН.ua

Нікіта Добринін та Даша Квіткова у програмі "Зе Інтерв'юер": дивіться відео онлайн