25-річна американська модель лише на початку травня підтвердила свою вагітність, чутки про яку з'явилися у пресі лише наприкінці квітня. Проте в прямому ефірі в інстаграм-профілі Maybelline Джіджі Хадід зізналася, що її майбутнє материнство папараці могли розсекретити ще в лютому, адже тоді вона з'являлася на подіумах Тижнів мод та ледь не щодня потрапляла в об'єктиви фотографів.

До теми Джіджі Хадід підтвердила свою вагітність: Я плакала кожні п'ять хвилин

Під час прямої трансляції модель самостійно зробила вишуканий макіяж, користуючись порадами візажистки, та розповіла про зміни своєї зовнішності впродовж вагітності. Джіджі Хадід пригадала, що під час останніх модних показів у мережі їй дорікали в тому, що вона вдається до б'юті-ін'єкцій, адже її щічки були помітно пухлими.

Проте зірка запевнила, що вона ніколи не робила до пластичних операцій, а її обличчя завжди мало природну круглу форму, що можна побачити на архівних дитячих кадрах. Джіджі Хадід не стала заперечувати, що впродовж вагітності її тіло суттєво змінилося й без того помітні щічки стали ще більшими.

Люди думають, що я роблю "уколи краси", і тому моє обличчя кругле. Але щоки були у мене з самого народження. Особливо під час тижнів моди, коли я була вже кілька місяців вагітна,
– акцентувала знаменитість.

Що відомо про вагітність Джіджі Хадід?

Чутки про майбутнє материнство моделі з'явилися у ЗМІ після святкування її 25-річчя. Тоді Джіджі Хадід опублікувала кадри з "карантинного" дня народження у джинсах із завищеною талією, які підкреслили її округлий живіт. Крім того, вона відзначила свій ювілей у вузькому колі бзильких, серед яких був і її бойфренд британський співак та колишній учасник гурту One Direction Зейн Малік.

Першою порушила мовчанку мати моделі Йоланда Хадід, яка оголосила, що стане бабусею вже у вересні. Згодом Джіджі Хадід й сама підтвердила чутки та зізналася, що вони з Зейном Маліком надзвичайно щасливі невдовзі стати батьками. Вона не розсекречувала стать дитини, проте у ЗМІ припускають, що в зіркової пари народиться дівчинка.