Представниця телесімейства, зіркова матуся Кім Кардашян не перестає вражати прихильників. Днями вона опублікувала серію фото, на яких діти веселяться та ласують солодощами в тематичному парку розваг Stormi World. Тепер знаменитість вирішила поділитися місцем, де її сини та доньки проводять вільний час. Короткі ролики Кім поширила в інстаграм-сторіс.

Читайте також: Блейк Лайвлі зізналась, наскільки змінилась після народження третьої дитини

Судячи з відео, можна зробити висновок, що для дітей Кардашян виділила величезну кімнату, яку розділила на різні зони. Так вони граються та не заважають один одному. Посередині кімнати можемо бачити гірку. Є багато різноманітних іграшок: солдатики, ляльки та їх будиночки, кухня, пральна машина, м'які іграшки та ще багато іншого.

Як каже Кардашян, її дівчатка люблять гратися в супермаркет, тому у кімнаті є іграшкова каса та навіть магазин морозива.

Ігрова кімната дітей Кім Кардашян: дивитись відео онлайн

Родзинкою ігрової, яка є у зіркових діточок, є музичні інструменти. Кардашян зробила в кімнаті сцену, на якій бачимо барабанну установку, скрипку, фортепіано.

Діти успадкували від Каньє любов до музики, тому у нас є маленька сцена,
– прокоментувала ролик знаменитість.

Окрім цього всього, у дитячій є ще й проектор, який виводить на стіну зображення, то ж діти можуть ще й дивитися мультфільми. А також є зона, відведена для занять творчістю. Там дітки малюють та займаються уроками.

Ігрова кімната дітей Кім Кардашян: дивитись відео онлайн