Фанати Шерлока Холмса підтвердять: найпопулярніші проєкти з участю цього персонажа – це однойменний фільм з Робертом Дауні-молодшим та серіал, де Шерлока зіграв Бенедикт Камбербетч. Однак стрімінговий сервіс Netflix кинув собі і попереднім творцям так званий виклик, вирішивши зняти новий телесеріал. Про це повідомляє RadioTimes.

До речі, 15-річна зірка "Дивних див" Міллі Боббі Браун отримає 6,1 мільйона доларів за роль сестри Холмса

За словами представників, їхня робота стане повноцінним переосмисленням добре знайомої класичної історії. Він навіть отримав іншу назву, яка звучатиме, як "Нелегали". Проєкт вже знайшов своїх героїв. Головні ролі у майбутній екранізації зіграють Генрі Ллойд–Гьюз, відомий роллю у серіалі "Вбиваючи Єву", та Ройс Пірресон, який грає у популярній стрічці "Відьмак".

Це також цікаво: Студія Warner Bros. планує зняти "Шерлока Холмса 4" з Робертом Дауні-молодшим, – ЗМІ

Саме вони постануть у центрі сюжету, як Шерлок Холмс і доктор Ватсон, однак в дещо інших образах. Якщо за класичною історією ці герої – відважні, розумні та спритні, то у серіалі "Нелегали" ці двоє житимуть "на новий лад". Вони привласнюватимуть собі досягнення групи вуличних хлопчаків, яким вдається розкривати найгучніші злочини.


Актори серіалу про Шерлока Холмса від Netflix / Колаж: LifeStyle 24