Раніше про дату виходу другого сезону серіалу "Статеве виховання" (Sex Education) повідомили представники Netflix. На офіційній сторінці компанії у твіттері з'явився допис, у якому зазначалося, що другий сезон стрічки побачить світ вже 17 січня 2020 року.

Читайте також: 10 найкращих фільмів жахів 2019 року, від яких мурашки по шкірі

Перший трейлер до стрічки з'явився на ютубі 7 січня 2020 року, а другий – 16 січня. Переглянувши нові ролики, ми можемо бачити, що Отіс дуже щасливий у своїх відносинах з Олою, а Мейв усіма силами намагається впоратися зі своїми несподіваними почуттями до нього.

Головні ролі незмінно виконають Джилліан Андерсон та Ейса Баттерфілд, однак у стрічці варто очікувати також нових персонажів, про яких творці серіалу поки що замовчують.

"Статеве виховання": новий трейлер дивитися онлайн

"Статеве виховання": перший трейлер дивитися онлайн

Нагадаємо, комедійно-драматичний серіал "Статеве виховання" розповідає про проблеми учнів середньої школи у невеликому англійському містечку Мурдейл. У центрі сюжету постає 16-річний юнак Отіс, який переживає не найкращий період у своєму житті. Його батьки розлучилися, тому він залишився жити з матір'ю, яка працює секс-терапевтом. Він часто чує слово "секс" у своєму домі, а також розмови на "дорослі" теми, тому у нього зародилася ідея створити у школи підпільні курси сексуального виховання.