Від початку повномасштабної війни компанія передала на благодійність понад 500 тонн дитячого харчування на суму понад 80 мільйонів гривень, включно з продукцією для немовлят. Ефективна передача допомоги здійснюється в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я та партнерськими благодійними фондами, зокрема "Крила надії" та "З янголом на плечі".

Читайте також Бренд Nescafe долучився до підтримки Національного центру реабілітації "UNBROKEN"

Nestlé допомагає лікарням та дитячим будинкам

Пріоритетним напрямком для допомоги дитячим харчуванням є медичні установи, а також дитячі будинки. За перші два тижні повномасштабної війни, в період найбільшого дефіциту, було надано допомогу понад 30 медичним закладам та дитячим будинкам в найбільш постраждалих регіонах, а станом на сьогодні кількість таких закладів становить 75 по всій Україні.

Nestle з першого дня війни надає гумодопомогу / Фото Nestle

Наприкінці минулого року в період новорічних свят було надано допомогу ще 8 дитячим будинкам, де зараз перебувають 316 дітей віком до 3 років, в тому числі й з регіонів, де ведуться активні бойові дії.

У дитячі будинки Черкас, Сваляви, Львова, Надвірної, Тернополя, Вінниці, Одеси та Житомира було передано 495 ящиків пюре та каш TM Gerber, а наймолодші українці отримали брязкальця.

Компанія Nestle допомагає дитячим будинкам / Фото Nestle

Каші та пюре TM Gerber, а також брязкальця передали у дитбудинки / Фото Nestle

Загалом компанія Nestlé з першого дня війни надає гуманітарну допомогу необхідними продуктами харчування і напоями для українців та їхніх домашніх улюбленців. Компанія вже передала 4100 тонн продукції на суму понад 12 мільйонів швейцарських франків (480 мільйонів гривень) для підтримки людей як всередині країни, так і в сусідніх державах, де перебувають українські біженці.