Олена Зеленська додала, що поцікавилася у Володимира, чому чоловік про це не сказав особисто. Про це вона розповіла в інтерв'ю виданню Vogue.

Читайте також: Олена Зеленська знялася для обкладинки Vogue: ефектні фото першої леді України

Володимир відповів: "Забув". Мій чоловік вміє робити сюрпризи. Але, якщо всерйоз, ми довго це обговорювали, і я сказала, що завжди його підтримуватиму,
– заявила перша леді України.

Дружина Володимира Зеленського зізналася, що спершу не дуже зраділа, коли дізналася про намір чоловіка йти у президенти. "Усвідомлювала, наскільки все зміниться і які труднощі перед нами постануть", – додала вона.

Також Олена зазначила, що після інавгурації життя не змінилося, тільки обставини. Зеленська щиро розповіла, що їй бракує часу на самоті.

У мене двоє дітей, тому я й раніше зрідка бувала сама. Свій простір у мене був хіба у машині, за кермом. Зараз мене цього позбавили – я завжди з охороною. Для усамітнення залишилася ванна кімната. Але мені пощастило з людьми, які опинилися у моєму особистому просторі: вони вміють мовчати, коли мені хочеться тиші, і можуть підтримати розмову, коли відчувають, що це потрібно,
– наголосила дружина президента України.

Крім того, українське президентське подружжя прагне захистити дітей від надмірної публічності та дати їм шанс самостійно обрати, як жити.

"Старша донька, Саша, правда, вже знімалася у кіно  – але я сподіваюся, що далі вона у цій галузі не піде. У молодшого, Кирила, є шанс мати нормальне дитинство  – бавитися з іншими дітьми, займатися спортом, ходити у музичну школу, не привертаючи до себе надмірної уваги", – прокоментувала Олена.