1 березня вже повідомлялося про те, що Лувр закривають для відвідувачів. Проте вже 4 березня його знову відкрили. Тепер на офіційній сторінці музею в твіттері повідомили про чергове закриття. Також закрили Версальський палац та Ейфелеву вежу. Про це повідомляють у французькому виданні The Local.

Читайте також: Парк розваг Universal Studios у Голлівуді закриють через коронавірус

Серйозні заходи безпеки приймають у всьому світі. Франція входить до числа тих країн, де інфікованих людей є найбільше, тому уряд країни намагається зробити все для того, щоб зупинити поширення кооронавірусу. Зранку повідомлялося, що зачиняють парк розваг Діснейленд, а тепер охочі не зможуть потрапити до Лувра. Скільки часу двері найпопулярнішого музею світу будуть зачинені – невідомо.

В дотримання розпоряджень влади Лувр і музей Делакруа закриються в п'ятницю 13 березня о 18:00. Це триватиме до нового розпорядження. Всі ті, хто купив квитки, може отримати компенсацію за них,
– йдеться в повідомленні.

На офіційній сторінці палацу в твіттері написали: "Відповідно до інструкцій уряду Версальський палац, палаци Тріанон і галерея Carrosses закриті. Сади і парк залишаються відкритими." Щодо Ейфелевої вежі, то керівництво заявило, що сподівається "дуже скоро відкрити її, коли цьому сприятимуть умови".

Зазначимо, у Франції зафіксували 2 876 випадків зараження коронавірусом та 61 смерть від інфекції. З 16 березня в країні оголосили карантин. Подібні заходи безпеки запроваджують у багатьох країнах світу, де виявили коронавірус. Пропонуємо ознайомитися з простими правилами, які допоможуть вам вберегтися від хвороби та підтримувати імунітет.


Правила, які допоможуть не заразитися коронавірусом / Інфографіка 24 каналу