Ця програма, дійсно, була і залишається однією з найпопулярніших. Однак, очевидно, що існує безліч не гірших його аналогів. Тож якщо ви вирішили відмовитись від "скайпу", радимо придивитись.

Viber

Месенджер Viber також неймовірно популярний серед українських користувачів, тому він цілком може стати головною заміною Skype. Окрім того, в цьому додатку повністю відсутня реклама.

Viber пропонує безкоштовні голосові і відеодзвінки, а також текстові чати. Онак головним недоліком додатку є те, що він не підтримує групових відеовикликів.

WhatsApp

Це ще один популярний мобільний месенджер, який належить корпорації Facebook. Спочатку він функціонував лише як текстовий чат, пізніше з'явилась функція відедзвінків, а зараз з'явились і відеодзвінки.

Читайте також: Скільки українців користуються Viber: вражаюча цифра

Talky

Не такий відомий, однак один із найзручніших інструментів для відеозв’язку. Програма працює прямо у браузері, тож його не потрібно нікуди встановлювати.

Також у ньому зручно провдити відео-уроки, адже усі користувачі чату можуть демонструвати екран.

WeChat

Це мобільний додаток, однак його також можна встановити на комп’ютер. У цьому месенджері можна як відправляти повідомлення, так і телефонувати та проводити відео конференції. Однак максимальна кількість учасників обмежена 9 юзерами.