Етногурт Go_A став абсолютним фаворитом суддівського та глядацького голосування у фіналі Національного відбору на Євробачення-2020. Проте далеко не всі українські глядаці оцінили творчість колективу гідно. Музикантам досі щодня доводиться чути критику стосовно фольклорних мотивів пісні "Соловей". Проте, за словами артистів, їх не ображає потужний хейт.

Читайте також Бути чи ні: в Роттердамі роздумують, що робити з Євробаченням-2020 через коронавірус

На особистій сторінці в інстаграмі гурт Go_A опублікував розлогий допис, у якому розповів, як триває їхня підготовка до міжнародного пісенного конкурсу. Вони зазначили, що щодня знаходять час для численних коментарів прихильників та по-справжньому вдячні за такий шквал підтримки. Музиканти наголосили, що вони відкриті до спілкування з фоловерами. Проте зауважили, що часом їм доводиться стикатися й з хейтерами, критика яких не впливає на їхнє прагнення до перемоги.

На питання щодо нашого ставлення і реакцій на такі ситуації офіційно заявляємо – не зачіпає ні краплі. Ми отримали вашу підтримку і робимо усе, щоб бути гідними представниками нашої країни. Євробачення - це гостра тема. Тому, уникнути чийогось бажання похайпити на цій темі майже нереально. Хейтіть, будь ласка, тільки назву правильно вимовляйте,
– прокоментував Go_A.

Також виконавці зізналися, що вже допрацювали фінальну версію свого синглу "Соловей" – мінімальні зміни додали пісні яскравіших барв. Крім того, через напружений графік вони відчувають брак часу, проте це лише додало їм стресостійкості: "24 години у добі стало критично замало. Журналістів бачимо частіше, ніж рідних і друзів. Бажання робити круто і викладатися на 100% з кожним днем усе більше".

Читайте також У Нацвідборі перемогли не Go_A, а український фольклор: музиканти про тріумф на конкурсі

Нагадаємо, що 22 лютого в Києві пройшов фінал Національного відбору Євробачення-2020. За результатами голосування глядачів та суддів, перемогу здобули представники гурту Go_A. Відтак саме вони виступлять у наступному етапі шоу та презентують на європейській сцені пісню Solovey.

Варто зазначити, що одразу після оголошення результатів на гурт Go_A посипалася критика та звинувачення у принизливих для держави сенсах. Так, соліст популярного колективу "Антитіла" Тарас Тополя назвав трек Solovey "абсолютно чужорідною естетикою". Український композитор Володимир Бистряков не оцінив вокальні здібності солістки – "дівчина голосить-виводить цей фольк-жах". А продюсерка Олена Мозгова, яка є дружиною учасника конкурсу David Axelrod, назвала етномотиви переможної пісня псевдофольком.