Як повідомляють на сайті NASA, прес-конференція відбудеться о 14:00 за східним часом (21:00 у Києві), де також буде онлайн-трансляція.

Науковці планують презентувати дані, що дозволять суспільству просунутися на крок вперед в пошуку позаземного життя. До того ж, в агентстві додали, що сьогоднішня інформація переверне підхід до дослідження океанів.

Вчені додали, що приголомшливих відкриттів після конференції не варто чекати. Однак анонс передбачає висвітлення нових місій, а також пошук водних ресурсів на об'єктах Сонячної системи. Крім того, стануть відомі деталі експедиції на Європу – шостий супутник Юпітера.

Для пошуку нових відкриттів, вчені проаналізували дані, отримані апаратом "Кассіні", який нещодавно здійснив місію на Сатурн і вивчав карликові планети, а також дані з відомого телескопа "Хаббл". У конференції також візьмуть участь провідні світові експерти з пошуку позаземного життя.

Сьогодні в штаб-квартирі NASA свої доповіді представлять такі знамениті вчені, як: Джим Грін, Лінда Спілкер, топ-менеджер проекту "Кассіні" Хантер Уейт, науковий співробітник Кріс Глейн і астроном Умльям Спаркс.

Нагадаємо, що 22 лютого агенство NASA на екстреній конференції повідомило про гучне відкриття щодо можливого позаземного життя. Американські астрономи NASA заявили, що виявили 7 планет подібних на Землю у системі зірки TRAPPIST-1.

Читайте також: На супутнику Сатурна може існувати життя, – вчені