Багато голлівудських зірок за власним бажанням відмовляються від зіркових ролей. В Ivona обрали вісім відомих кіногероїв, яких могли зіграти зовсім інші актори.

Гвінет Пелтроу в ролі Рози, "Титанік"

Режисер Титаніка Джеймс Кемерон особисто запропонував Гвінет роль Рози, оскільки бачив у цьому образі лише її. Проте акторка відмовилась від ролі, вважаючи цей фільм слізливою "мильною оперою" з банальним сюжетом. Тому історія кохання з Джеком Доусоном (Леонардо Ді Капріо) дісталася Кейт Вінслет.

Шон Коннері в ролі Гендольфа, "Володар кілець"

Коннері відмовився від ролі головного чарівника, пояснивши це тим, що не читав роман Джона Толкіна. А сам сценарій фільму він не зрозумів. Тому режисер фільму довго не роздумував і віддав одну з головних героїв Йану МакКеллену.

Емма Уотсон в ролі Анастейші, "50 відтінків сірого"

Напевне, складно уявити скромну Герміону Грейнджер в ролі фатальної Анастейші. Емма відмовилася від ролі коханої містера Грея. Окрім неї, також зіркою еротичного фільму не захотіли бути Міла Куніс, Крістен Стюарт, Ніна Добрев і Кіра Найтлі. В кінцевому результаті, роль дісталася Дакоті Джонсон.

Деріл Ханна в ролі Вівіан, "Красуня"

Деріл була переконана, що даний фільм принижує жінок, тому і відмовилася від головної ролі. Джулія Робертс побачила зовсім інше. Вона впоралася з роллю Вівіан, яка і принесла їй популярність. Після цієї кінострічки Джулія стала однією з найбільш впізнаваних кінозірок.

Райан Гослінг в ролі принца Адама, "Красуня і чудовисько"

Райан відмовився від головної ролі, оскільки був зайнятий іншим, не менш відомим фільмом-мюзиклом "Ла-Ла Лендом". Тому роль дісталася Дену Стівенсу. До речі, компанію Гослінгу у фільмі "Ла-Ла Ленд" могла скласти теж Емма Уотсон, однак та відмовилася, віддавши перевагу ролі Белль в "Красуні і Чудовисько", тим самим втративши можливість отримати Оскар, який придбала її тезка – Емма Стоун.

Рассел Кроу у ролі Россомахи, "Люди Ікс"

Для Рассела гонорар за головну роль у "Людях Ікс" виявився занадто маленьким, тому йому і відмовили. Також ця роль пропонувалася Дугрей Скотту, але той прийняв рішення зніматися в "Місія: нездійсненна 2". В результаті головну роль отримав відомий актор Хью Джекмен.

Кері Грант в ролі Агента 007, "Джеймс Бонд"

Продюсери фільму бачили в головній ролі лише Кері Гранта. Але той відмовився, вважаючи себе занадто старим для цього персонажа. Так роль отримав Шон Коннері.

Читайте також: Американський школяр зняв кліп, щоб запросити Емму Стоун на випускний