Про це розповіли у The Daily Mail.

Натмег (в перекладі з англійської – "мускатний горіх") з'явився в британській сім'ї Ліз і Аян Фінлі у 1990 році. Тоді улюбленця "привів" інший домашній житель, – кіт Спайс, який помер на початку 2000-х. Бездітне подружжя прийняло до себе бездомного кота, якому вже на той час було 5 років.

Читайте також: Померла найстаріша в світі панда


Кіт Натмег (внизу) у 15-16 річному віці (2001 рік)

Протягом 27 років британська сім’я піклувалась про нього, годуючи його тунцем, вершками і гарячою смаженою курятиною. Однак стан здоров’я Натмега погіршився за кілька тижнів до смерті. Тварину турбували зубні болі, проблеми з диханням і була присутня серцева недостатність.


Ліз і Аян Фінл з їхнім улюбленцем Натмегом

"Коли ми відвозили його до ветеринарної клініки, то знали, що він вже не повернеться. У мене відчуття, ніби з моїх грудей вирвали серце. Він був нашим маленьким улюбленцем. Ми не будемо брати нового кота, оскільки не впевнені, що нам знову не розіб'ють серце", – розповіли господарі кота.


32-річний Натмег

Смерть довгожителя наступила у ветеринарній клініці, де ветеринар і повідомив Ліз та Аян про те, що їхній кіт є найстаршим у світі. Адже середня тривалість життя кота становить лише 15 років, а Натмег перевищив її вдвічі. Такий вік означав би в перерахунку для людини 145 років.