Найсексуальніша жінка світу за версією чоловічого глянцю "Maxim" у своєму інстаграмі часто ділиться митями материнства. Відтак новий допис був присвячений бодішеймінгу, адже сама після пологів стала часто піддаватися критиці суспільства через зміни у фігурі. До публікації вона додала миловидне фото, де годує грудьми свою донечку.

До теми: Камерон Діаз стала мамою: з'явилися нові подробиці народження доньки

"Кожна жінка відчуває цю необхідність – зайнятися собою після народження дитини. В основному це пов'язано з непотрібними і нереалістичними очікуваннями, які прищеплюються нам через соціальні мережі. Я також відчувала це через тиск з боку суспільства. Я чесно намагалася раніше повернутися до тренувань, хотіла стежити за своїм харчуванням і чекала, коли кілограми нарешті почнуть танути. Але в якийсь момент усвідомила, наскільки безглуздий бодішеймінг, і нарешті розслабилася. Кожна молода мама повинна дати своєму тілу час на зцілення і насолодитися цими чарівними моментами", – йдеться в дописі Кейт Аптон.

Модель додала, що досить швидко зрозуміла кілька простих речей – в період відсутності сну, грудного вигодовування, відновлення і гормональних змін в організмі їй не потрібні додаткові переживання через фігуру. Тому всю енергію, яку вона витрачала на боротьбу з думкою людей, вирішила спрямувати на свою сім'ю.

Додамо, що 27-річна модель одружилась у 2017 році з Джастіном Верландером після трьох років стосунків. Через рік у листопаді вона народила доньку Женев'єву, яка, за її словами, повністю змінила її життя. Завдяки ній вона почала менше часу приділяти соціальним мережам, більше звертати увагу на чоловіка та світ навколо.