Про це пише The Daily Sheeple.

Головним девізом та описом в книжці є досить провокативні речення.

"Ця маленька книжечка пропонує інший вид комунізму: вірного своїм ідеям і вільного від тоталітаризму. Ілюструють книжку маленькі милі революціонери, які очікують свого політичного пробудження",
– пишуть автори.

У книзі йде мова про те, що комунізм "не так уже й важко" реалізувати, адже він може стати життєздатною альтернативою гіршим моделям, таким як демократія. Щоб вміст книги було легше зрозуміти, політичну теорію показують у вигляді дитячих історій.

Тобто через історії про ревнивих принцес, втомлених робітників та переміщення селян діти можуть дізнатися про економічну історію феодалізму, класової боротьби капіталізму, різні ідеї комунізму та багато іншого.


Можливий фрагмент з книжки

Деякі оглядачі книгу хвалять і вважають її сьогодні особливо потрібною.

"Зараз люди відчувають, що ми стоїмо на порозі руйнування світу і не сподіваємось на який-небудь новий світ і не віримо в нього",
– захоплюються читачі.

Проте на сайті Amazon відгуки протилежні.

"По суті, підсумок книги такий: світ жахливий, тому що купа підприємців винайшли такі речі, як телебачення, автомобілі і красиві будинки. Через дефіцит не кожен може їх мати. Отже, ці речі – зло. Це "капіталістичне промивання мізків", – додав один критик.

А інший прокоментував: "У Венесуелі книгу розберуть, як гарячі пиріжки. Їм потрібен туалетний папір".

Читайте також: 5 книг, що змушують подивитись на світ інакше