Зірка відома тим, що вона не соромиться роздягатись на камеру та брати участь в інтимних сценах. Однак разом з тим, її рідко можна побачити на світських заходах: свій вільний час акторка проводить із бокалом вина та книгою.

Сьогодні, 6 липня, відомій актрисі виповнилось 37 років і це чудовий привід згадати найвідоміші ролі фатальної жінки.

Читайте також: ТОП-10 найкращих ролей Ніколь Кідман

Мрійники

Це дебют Єви Грін у кіно. До цієї стрічки актриса грала лише в театрі. Провокаційний фільм про брата та сестру і їх нового знайомого із Америки. Вони проводять кілька днів в будинку одні і роблять усе, що заманеться. Ця роль принесла Єві славу та наступні ролі у великому кіно.

Казино "Рояль"

Одна із найвизначніших ролей акторки. Грін зіграла дівчину, що стала першою і останньою справжньою любов'ю Джеймса Бонда. Що цікаво, колись на цю роль претендували такі зірки Голлівуду як Анджеліна Джолі та Шарліз Терон, однак загадкова чарівність Єви Грін все ж перемогла.

Тріщини

У першому і поки єдиному фільмі Джордан Скотт (дочки сера Рідлі) немає жодної чоловічої ролі – дія картини відбувається в школі-інтернаті для дівчаток. Однак любові та інтриг вистачає: одна з героїнь одержима викладачкою, яку грає Грін, а та в свою чергу сходить з розуму по ще одній дівчинці.

Остання любов на Землі

Антиутопія про глобальну епідемію розповідає про людство, яке поступово втрачає усі 5 відчуттів: спочатку смак, а в кінці і зір. Грін грає науковця, у якої стрімко розвивається роман із сусідом.

Похмурі тіні

Єва Грін на телекранах рідко виходить за рамки свого образу "фатальної жінки". Цей фільм став одним із винятків. У комедійному хорорі актриса грає відьму, яка зачаклувала свого коханого (Джонні Деппа) та похоронила його заживо, бо він не захотів стати її коханцем.