Мультфільми полюбляють переглядати не тільки діти, але й дорослі. Відтак глобальний агрегатор Rotten Tomatoes склав рейтинг анімованих фільмів, які вже встигли оцінити кіномани різного віку. То ж які мультфільми пропонують подивитись глядачі – дізнавайтесь у добірці.

Дивіться також: Нові мультфільми 2019 року: найкраща підбірка для дітей

"Історія іграшок 4" (2019)

Улюблені герої Pixar – ковбой Вуді, астронавт Базз, тиронозавр Рекс, песик Слінкі та інші іграшки – повернулись на телеекрани з новими пригодами. Цього разу їм доведеться перебратись в будинок своєї нової господині Бонні.

"Історія іграшок 4": дивіться трейлер

"Людина-павук: Навколо всесвіту" (2018)

Любителі коміксів були в захваті не тільки від фільмів Marvel, але й від мультфільму "Людина-павук: Навколо всесвіту". Юний Пітер Паркер живе у Нью-Йорку та рятує людей від зловмисників. Однак, виявиться, що екіпірування супергероя носить не тільки він.

"Людина павук: Навколо всесвіту": дивіться трейлер

Цікаво: Де легально дивитись кіно: 4 онлайн-кінотеатри з найкращими фільмами

"Думками навиворіт" (2015)

Поведінку звичайної 11-річної школярки Райлі визначають базові емоції – Радість, Сум, Страх, Гнів і Відраза. Ці емоції живуть у свідомості школярці та кожного дня допомагають їй приймати рішення і долати труднощі.

"Думками навиворіт": дивіться трейлер

"Коко" (2017)

Хлопчик Мігель живе у родині чоботарів та мріє стати музикантом. Однак, щоб здійснити свій задум та переконати родичів, що музика – це не зло, йому доведеться дізнатись таємниці свого роду. Із псом-поводирем Мігель вирушить у Країну Мертвих, де на нього чекатиме чимало пригод.

"Коко": дивіться трейлер

"Білосніжка та семеро гномів" (1937)

І як же обійтись без доброї казки, яка підкорить глядачів з перших хвилин перегляду. Знамениту історію про Білосніжку екранізували ще у 1937 році. Мультфільм здобув чимало нагород, зокрема, "Оскар".

"Білосніжка та семеро гномів": дивіться фрагмент

"Суперсімейка 2" (2018)

Мультфільм є продовженням "Суперсімейки" 2004 року. За сюжетом, родина супергероїв хоче повернутись до звичного життя, однак нова загроза змушує їх повернутись до справи.

"Суперсімейка 2": дивіться трейлер

"Пригоди Паддінгтона 2" (2017)

Комедія є продовженням фільму 2014 року. За сюжетом, ведмідь Паддінгтон оселяється у будинку родини Браун. Коли ж головного героя заарештовують за крадіжку, його друзі об'єднуються, щоб виправдати ведмедя та знайти винних.

"Пригоди Паддінгтона 2": дивіться трейлер

"Зоотрополіс" (2016)

Оскароносний мультфільм розповідає про місто Зоотрополіс, яке поділене на різні райони за його місцевими жителями. Коли ж до служби у поліцію приходить Джуді Гоппс, стає зрозуміло, що кролику складно здобути репутацію хорошого правоохоронця серед громил.

"Зоотрополіс": дивіться трейлер

До теми: 5 найкращих комедій 2018-2019 років на думку глядачів: яскрава підбірка

"Історія іграшок 2" (1999)

Шериф Вуді випадково потрапив на розпродаж речей родини Енді. Тепер улюблена іграшка може бути продана в японський музей. Тому всі його друзі згуртовуються, щоб врятувати Вуді.

"Історія іграшок 2": дивіться трейлер

"Вперед і вгору" (2009)

Це дивовижна історія про буркотливого пенсіонера та хлопчика-скаута, які відправились у подорож на літаючому будинку.

"Вперед і вгору": дивіться трейлер

"Піноккіо" (1940)

Ще один мультфільм минулого століття, який неодмінно сподобається дітям. За знаменитим сюжетом, фея оживила ляльку-маріонетку. Однак, щоб стати справжнім хлопчиком, Піноккіо доведеться проявити хоробрість та чесність, а ще пройти нелегке випробування.

"Піноккіо": дивіться трейлер

"У пошуках Немо" (2003)

Після нападу хижої риби Марлін втрачає дружину та ікринок, з яких згодом мали вирости його нащадки. Залишається тільки один син Немо, який у перший день школи порушує правила та потрапляє до рук браконьєрів. Марлін вирушає на пошуки свого сина та стикається із захопливими пригодами на шляху.

"У пошуках Немо": дивіться трейлер

"У пошуках Дорі" (2016)

Мультфільм є продовженням "У пошуках Немо". Подруга Марліна Дорі, яка нічого не пам'ятає про минуле, захоче розгадати таємниці свого життя.

"У пошуках Дорі": дивіться трейлер

"Ваяна" (2016)

Донька полінезійського вождя Ваяна наважилась вирушити у захопливу подорож океаном. Дівчинка має знайти героя Мауї, який допоможе врятувати її острів.

"Ваяна": дивіться трейлер

"Лего. Фільм" (2014)

Еммет – звичайнісінька лего-фігурка, яка займалася будівництвом і не цікавилась про інше життя без цієї роботи. Однак все кардинально змінюється, коли головний герой потрапляє на засідання так званої "еліти".

"Лего. Фільм": дивіться трейлер