27 березня король бойовиків святкує своє День народження. Сайт "24" вирішив нагадати вам і собі про найкращі фільми Тарантіно.

Скажені пси

Саме із цього фільму і почалась ера Тарантіно. У картині йдеться про ідеально продуманий злочин та коли в цьому ідеальному плані щось пішло не так.

Що цікаво: кожен актор, які зіграв бандита, в той чи інший час потрапляли до в’язниці. А лайливе слово "fuck" у фільмі повторюється 252 рази.

Джанґо вільний

У фільмі розповідається про мисливця за головами, який безжально вбиває найнебезпечніших злочинців. Однак з часом він починає шукати помічника.

Оцінили цю роботу не лише глядачі та прихильники, але і критики: робота отримала "Оскара" за найкращий сценарій. До того ж, фільм посів 56 місце у рейтингу найкращих 250 фільмів в історії.

Вбити Білла

Перша частина фільму стала настільки популярною, що через рік вийшла ще одна. Ума Турман в ролі Чорної Мамби просто навіки заполонила серця кіноманів та стара певною візиткою Тарантіно.

Мерзенна вісімка

Поки остання робота автора та найбільш «тарантінівська» робота режисера. Думки глядачів та критиків неоднозначні щодо нього часом розходяться, однак високі рейтинги говорять самі про себе.

Дії у фільмі відбуваються під час жахливої бурі після Громадянської війни у США, тож на змінальному майданчику спеціально підтримувалась нульова температура.

Безславні виродки

Тарантіно працював над сценарієм цього фільму більше 10 років. Робота над картиною так затягнулась, бо режисер не міг придумати достойної кінцівки. Однак його старання були того варті.

Читайте також: Культові сцени з фільмів Тарантіно у Сoub

У картини дуже високі рейтинги і загалом її вважають одією із найкращих у Квентіна Тарантіно. Фільм розповідає про окуповану німцями Францію, де група солдатів-євреїв жорстоко вбиває солдат.

Кримінальне чтиво

Найкраще, як то кажуть, на десерт. Це найвідоміший та найкращий фільм Квентіна Тарантіно. Окрім того, його називають одним із найкращих фільмів в історії.

Критики переконують, що у цьому фільмі показаний увесь стиль Тарантіно та його натура. Багато режисерів з моменту виходу картини намагались скопіювати стиль Тарантіно та зробити щось схоже. Однак все марно.