Про найдивніші колекції людей, розповідає редакція 24 каналу.
Читайте також Легендарні мечі та розкішні обладунки: що відомо про життя самураїв
Колекція шерсті з пупка
Комусь не подобається, як виглядають пупки зі згустками шерсті, для когось це огидно, а для Беркера Грехема це поповнення колекції. Починаючи з 1984 року чоловік після чистки пупка бруд звідки кидав у банки з биркою.
За словами колекціонера, йому стало цікаво, скільки зваляних ворсинок шерсті забивається в тіло людини за все життя і чи можливо буде ними набити маленький матрац.
Колекція шерсті з пупка / Фото feargod.net
Колекція "чухалок" для спини
Напевно в кожного було, що залоскоталась спина, а дотягнутися туди важко. Напевно, в Гедеона Уейса траплялося таке часто, тому чоловік зібрав найбільшу у світі колекцію "палок-чухалок". Гедеон навіть створив віртуальний музей, у якому зібрані 236 найрізноманітніших засобів для чухання спини.
На сайті в кожного експонату є опис де вказано: країну походження, хто подарував, матеріал і дату, коли виріб потрапив у список.
Колекція "чухалок" зі сайту / Скріншот 24 каналу
Ручки з 146 країн
Анжеліка Унверхау з німецького містечка Дінслакен зібрала 220 тисяч різних ручок із понад 146 країн. Це було її захопленням ще в дитинстві, однак серйозно до цієї справи взялася вже у 1990 році.
Жінка також заснувала власний клуб колекціонерів кулькових ручок. Його члени збираються два рази на рік, щоб обмінятися найцікавішими зразками своїх колекцій.
Колекція кулькових ручок / Фото bugaga
Колекція підгорілої їжі
Підгоріла піца, перепечені кекси, молоко та кава, які збігли – далеко не весь список експонатів музею заснованого Доборою Хенсон Конант. Одного разу дівчина заговорилась по телефону, а коли повернулась до плити і побачила те, що залишилось від сидру, вирішила заснувати "Музей підгорілої їжі". Там експонуються найбільш естетичні приклади неуважності кухарів.
Добора також дала пораду щодо устрою кухні всім, хто їх оснащує: "Ніколи не економте на вогнегасниках і протипожежній сигналізації".
Афіша музею / Фото novostioede
Гумові качечки
Шарлотта Лі зі Сієтла, штат Вашингтон, має дуже велику колекцію гумових качечок для ванни. У 2011 році їх було вже понад 5,6 тисячі! Лі стала рекордсменкою Гіннеса завдяки своєму захопленню.
Свою колекцію вона почала збирати з 1996 року.
Гумові качечки для ванни – незвичайна колекція / Фото legaltechnique
Вулики шершнів
Террі Проут зі штату Оклахома колекціонує пусті вулики шершнів. Він купував їх через інтернет-аукціон сайту Ebay. У 2016 році в його колекції було приблизно 100 вуликів, які мали різні розміри.
Найбільший – 44 дюйма (понад 1 метра). Проут його придбав за 175 доларів.
Колекція вуликів / Фото pikabu