Реєстрація нового рекорду відбулась 9 липня у Києві за участю представників Національного Реєстру Рекордів, повідомляє 24 канал. Один з них – Лана Ветрова – вже опублікувала на своїй сторінці у фейсбуці фотографію Міли Кузнєцової за хвилину до реєстрації рекорду.

Варто побачити Претендентка на рекорд України з найбільших жіночих грудей: гарячі фото пишнотілої красуні

Відомо, що жінка була переконана, що має найбільший розмір грудей в Україні, тому сама подала заявку на фіксацію рекорду. У червні їй зробили перші заміри грудей, які сьогодні підтвердились перед громадськістю. Варто додати, що заміри грудей у попередньої рекордсменки становили 128 сантиметрів, в той час як у Міли Кузнєцової – 135 см 5 мм.


Міла Кузнєцова – володарка найбільших грудей України / Фото Андрія Костюка, 24 канал


Міла Кузнєцова побила рекорд України у категорії "Найбільші жіночі натуральні груди" / Фото Андрія Костюка, 24 канал

Дивіться відео журналістів 24 каналу із місця встановлення незвичного рекорду:

Що відомо про Мілу Кузнєцову?

Жінка брала участь у шоу "Модель XL" 2 сезон у 2018 році Мілі Кузнєцовій, де на той час тоді їй був 31 рік. Свого часу Міла працювала помічником адвоката, але до сьогодні її найбільшим захопленням та роботою є ведення власного блогу в інстаграмі – на неї підписано майже 600 тисяч людей. Кузнєцова активно рекламує одяг plus-size, купальники та білизну, а також подорожує та є гостею різних ток-шоу. Вона є володаркою титулів "Міс світу Королева", "Міс Україна Всесвіт plus size", "Міс топ-модель Всесвіт plus size".