Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Як відомо, переможниця Євробачення-2004 Руслана розпочала акцію, у якій закликає купувати квитки на музичний конкурс Євробачення-2017 українською мовою. Адже купуючи квиток на шоу, можна обрати мову, якою на ньому буде зазначено всю необхідну інформацію.

"Руслано, та не нас, українців, треба закликати. А сказати "руськомірському" сайту concert.ua: "Вимкніть, сволоти, російську і поставте за замовчуванням українську". Це робиться за 30 секунд. Ну гаразд, за 3 хвилини. Натомість вона (Руслана, – "24") закликає нас вибрати мову. Чи подуріли всі. Що відбувається?" – обурилася письменниця.

Пройди тест: Сердючка чи Джамала: що ви знаєте про участь українців на Євробаченні

Лариса Ніцой додала, що у таких країнах, як Чехія, Нідерланди, Італія, Німеччина, Бельгія, Польща, Франція сайт з квитками також відкривається російською мовою.

Ви що, не доганяєте, не повинен він відкриватися російською! Він повинен відкриватися державною мовою, а вибрати треба англійську. Чому у нас відкривається на увесь світ усім іноземцям мова країни-агресора, регіональна мова, одна з мов меншин в Україні. Ми ХТО?
– наголосила письменниця.

Нагадаємо, другий півфінал Євробачення-2017 відбудеться 11 травня, а фінал – у суботу, 13 травня. Український рок-гурт O. Torvald з піснею Time виступить одразу у фіналі.

24 Канал – національний медіапартнер Євробачення-2017